html web builder

YHTEYSTIEDOT

Seurakunnan pastori ja yhteyshenkilö Jani Laivo,                       0503310099          

Hallituksen puheenjohtaja Rebekka Peltonen, 045-3648625

Talousvastaava Maila Anttila, 0504915516

Keittiö: Seija Riihimäki 0407775676

Soppaa ja säveliä: Harri Saukko 0405111692

Laitosvierailut: Kauko Suuronen 0400238242

Naistenillat: Terhikki Katavisto-Laine 045-6512670

Pyhäkoulutyö: Mari Peltomäki 0503774203

Perhesolu: Rebekka Peltonen 0453648625

Evankeliointityö: Tuija Irri 0440944096

Sielunhoito: Ritva Vähäkangas 045135543

Sielunhoito: Toini Kuusela 0503028106

Sielunhoito: Jani Laivo 0503310099