simple responsive web development

YHTEYSTIEDOT

Seurakunnan pastori Jani Laivo,                       0503310099          

Vanhimmiston puheenjohtaja Aimo Kortelainen, 0407318008

Hallituksen puheenjohtaja Rebekka Peltonen, 045-3648625

Talousvastaava Maila Anttila, 0504915516

Keittiö: Sisko Järvinen 0407717687 ja Seija Riihimäki 0407775676

Soppaa ja säveliä: Harri Saukko 0405111692

Laitosvierailut: Kauko Suuronen 0400238242

Naistenillat: Seija Halonen 0408669953

Pyhäkoulutyö: Mari Peltomäki 0503774203

Perhesolu: Rebekka Peltonen 0453648625

Evankeliointityö: Tuija Irri 0440944096

Sielunhoito: Ritva Vähäkangas 045135543

Sielunhoito: Toini Kuusela 0503028106

Sielunhoito: Jani Laivo 0503310099